HEIDE PARK (SOLTAU) – HAMBURG – LUBECK

Wycieczka 5 dniowa

 

P R O G R A M

I dzień        Dojazd do granicy

Wyjazd w godzinach wczesnorannych w kierunku Słubic. Przyjazd na miejsce, zakwaterowanie w akademikach Collegium Pollonicum, obiadokolacja, nocleg.

II dzień        Heide Park (Soltau)

Śniadanie, wykwaterowanie przejazd do Soltau. Pobyt w największym parku rozrywki w północnych Niemczech –  HEIDE PARK Soltau (obiad w międzyczasie). Tutaj można się wyszaleć ile dusza zapragnie na powierzchni 850 000 m2 oraz przeżyć ponad 40 zupełnie odmiennych kolejkowych atrakcji. Jest to raj dla dzieci i dorosłych- tutaj nie można się nudzić, Heide Park jest cały czas w ruchu. Zakwaterowanie w Heide Park Camp, obiadokolacja, nocleg.

III dzień        Hamburg

Śniadanie, wykwaterowanie przejazd do Hamburga. Przyjazd na miejsce, zwiedzanie miasta. W Hamburgu zobaczymy między innymi: Stare i Nowe Miasto nad Alsterem Węwnętrznym, promenady, luksusowe centra handlowe i największe na świecie magazyny portowe, Ratusz Miejski, Kościół Św. Michała wraz z kompleksem XVII-wiecznych mieszkań, słynną dzielnicę grzechu St. Pauli. Objazd reprezentatywnymi dzielnicami nad Alsterem Zewnętrznym i zobaczymy dzielnicę konsulatów i milionerów, kanały wodne i niezliczoną ilość mostów oraz Dworzec Centralny. (obiad w trakcie zwiedzania). Przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja, nocleg.

IV  dzień        Hamburg – Lubeck

Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Hamburga na drugą część zwiedzania miasta. Wyjazd w kierunku Lubeki. Przyjazd do Lubeki głównego miasta Hanzy, zwiedzanie miasta. Spacer głównym deptakiem Starego Miasta „Breite Strasse”, gdzie znajduje się 1000 obiektów zabytkowych wpisanych na „Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO”. W trakcie spaceru zwiedzimy rynek miasta , Kościół Mariacki, w którym znajdują się najwyższe sklepienia i czteropiętrowe organy mechaniczne największe na świecie. Obiadokolacja we własnym zakresie. Wyjazd w drogę powrotną.

V  dzień        Przyjazd do miejsca podstawienia autokaru we wczesnych godzinach rannych

Świadczenia zawarte w cenie:

  1. Opieka pilota/przewodnika
  2. Noclegi: 1 x nocleg w akademikach Collegium Pollonicum 1 x nocleg Heide Park, 1 x nocleg w…
  3. Wyżywienie: 3 x śniadania, 3 x obiadokolacje, 1 x obiad w Heide Park, 1 x obiad w Hamburgu
  4. Ubezpieczenie NWW i KL
  5. Transport autokarem o podwyższonym standardzie (video, wc, mini bar, klimatyzacja)

Dodatkowo płatne:

•    Bilety wstępów do zwiedzanych obiektów
•    Obiadokolacja w Lubece

Cena: uzależniona od ilości osób w grupie oraz jakości bazy noclegowej

Terminy: do uzgodnienia

W celu ustalenia szczegółów zapraszamy do siedziby biura.

WordPress Theme built by Shufflehound.