Amsterdam – Rotterdam – Berlin

AMSTERDAM – ROTTERDAM – BERLIN – 4 Dni

I dzień             Rotterdam

W godz. przedpołudniowych (g. 11-ta) dnia poprzedniego wyjazd w kierunku granicy w Świecku, po trasie obiadokolacja przyjazd do Rotterdamu w g. przedpołudniowych, wjazd na wieżę Euromaszt– najwyższą budowlę w Holandii (185m.), skąd roztacza się przepiękna panorama miasta. Następnie zwiedzanie Madurodam – podziwiać będziemy całą Holandię w miniaturze (Pałac Królewski w Amsterdamie, Binnenhof, średniowieczne zamki, targ serowy w Alkmaar czy lotnisko Schiphol). Obiadokolacja i nocleg w Amsterdamie lub okolicach.

II dzień           Amsterdam

Po śniadaniu zwiedzanie miasta pod opieką pilota indywidualne zwiedzanie do wyboru: Rijksmuseum – M. Narodowe znakomita kolekcja sztuki holenderskiej ora arcydzieł Złotego Wieku lub muzeum Van Gogha, spacer po mieście. W trakcie zwiedzanie m. in. Plac Dam – gdzie obejrzymy Pałac Królewski, Kościół Nowy oraz Pomnik Narodowy Ofiar II Wojny Światowej. Odwiedzimy również targ kwiatowy oraz ulicę Kalvestraat z licznymi sklepami – czas wolny na zakupy i pamiątkowe fotografie. Następnie Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud: Marlin Monroe, Arnold Schwarzeneger, Oprah Winfrey, Rembarndt i wiele innych postaci. Popołudniowy rejs statkiem po kanałach miasta, dający możliwość najlepszego poznania jego XVII- wiecznej architektury. Wieczorny spacer po Dzielnicy Czerwonych Latarni – Amsterdam Red Light District, która oddaje drugą osobliwość miasta o niepowtarzalnej urodzie. Obiadokolacja w restauracji w centrum miasta lub w hotelu w miejscu noclegu.

III dzień         Słubice

Po śniadaniu , ok. g. 09.00 wyjazd w kierunku Słubic, przejazd przez Holandię i Niemcy (ok. 10 g. jazdy) przyjazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

IV dzień          Berlin

Po śniadaniu wyjazd w kierunku Berlina, zwiedzanie pod opieką pilota, wstępy do wybranych obiektów dodatkowo płatne Brama Brandenburska – symbol Berlina, Reichstag – siedziba rządu niemieckiego, Al. Unter den Linden z odbudowanymi zabytkami, Kościół Marien Kirche., ewentualny wjazd na wieżę telewizyjną (II budowla w Europie-365m) gdzie będziemy podziwiać wspaniałą panoramę miasta, Checkpoint Charlie, dawne przejście graniczne z Berlina Zachodniego, Uniwersytet Humboldt`a, Reichstag-, zwiedzanie muzeum Pergamońskiego, Alexander Platz, Potsdamer plato, Bundeskanzleramt – siedziba Kanclerza Niemiec. W godz. późno popołudniowych wyjazd w drogę powrotną, obiadokolacja na terenie kraju. Przyjazd do miejsca podstawienia autokaru w godz. porannych piątego dnia. 
Świadczenia zawarte w cenie:

  1. Trzy noclegi w hotelach 2/3*, w tym: 2 w Amsterdamie lub okolicach
  2. Nocleg w Świecku lub okolicach, pok. 2 os. z pełnym węzłem sanitarnym
  3. Opieka pilota.
  4. Bilety wstępów: Euromaszt, Holandia w miniaturze, m. Figur Woskowych lub m. Narodowe, rejs statkiem
  5. Wyżywienie: 3 x śniadania , 4 x obiadokolacje
  6. Ubezpieczenie KL (10000,- EUR), (NNW (2000,- EUR) oraz bagaż (200,- EUR)
  7. Transport autokarem o podwyższonym standardzie (video, wc, mini bar, klimatyzacja) 40 1345,00

Terminy: do uzgodnienia

Cena: uzależniona od terminu i ilości osób w grupie

WordPress Theme built by Shufflehound.