Kraków – Zakopane

Kraków – Zakopane – Kalwaria Zebrzydowska – Wadowice

I dzień       Kraków

Wyjazd z miejsca zbiórki w kierunku Krakowa spotkanie z przewodnikiem krakowskim i zwiedzanie Krakowa: Barbakan, kościół św. Florian, Brama Floriańska, Rynek Główny, Sukiennice, Kościół Mariacki, Dzwon Zygmunta, WAWEL: komnaty zamku Królewskiego, Łagiewnik-, Sanktuarium Miłosierdzia Bożego Przejazd autokarem pod Kopiec Kościuszki, piesze wejście, podziwianie panoramy miasta Uwaga: wejście na kopiec pod opieką pilota zakwaterowanie i nocleg.

II dzień     Zakopane (Morskie Oko)

Śniadanie, wyjazd w kierunku Zakopanego, spotkanie z przewodnikiem górskim, piesze przejście nad Morskie Oko. Droga do największego tatrzańskiego jeziora, widoki na najwyższe szczyty Polski – Rysy i Mięguszowickie Oka. Po południu spacer główną uliczką zakopanego Krupówki oraz zwiedzanie M.Tatrzańskiego, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

III dzień    Zakopane (Gubałówka)

Po śniadaniu wjazd kolejką linową na Gubałówkę, spacer grzbietem do Butorowego Wierchu, zjazd kolejką krzesełkową ok. 4 godz. Następnie wejście do TPN, piesze przejście jedną z Dolin do wyboru:
1. Chochołowska 2. Kościeliska z Jaskinią Mroźną lub Strążyńską z Wodospadem Siklawica powrót na obiadokolację i nocleg.

IV dzień     Kalwaria Zebrzydowska (Wadowice)

Śniadanie, wykwaterowanie i wyjazd do Kalwarii Zebrzydowskiej następnie przejazd do Wadowic i zwiedzanie pod opieką pilota rodzinnego miasta Ojca Świętego (Muzeum Papieskie, Bazylika NMP) wyjazd w kierunku Ełku, po trasie późny obiad. Przyjazd późną nocą do miejsca podstawienia autokaru.

Cena: uzależniona od ilości osób w grupie oraz jakości bazy noclegowej.
Terminy: do uzgodnienia.

W celu ustalenia szczegółów serdecznie zapraszamy do siedziby biura.