Bieszczady – Łańcut – Leżajsk

P r o g r a m

I dzień        Bieszczady
W późnych godz. wieczornych wyjazd w kierunku Bieszczad. Spotkanie z przewodnikiem i wyjazd na całodzienną wycieczkę krajoznawczą (ok. 200 km) po Bieszczadach m.in.: Lesko, Uherce Mineralne,  Myczkowce – " Ogródek  Ekumeniczny", Bóbrka, Łobozew, Ustjanowa, Ustrzyki Dolne, Czarna Górna – cerkiew, Lutowiska, Stuposiany, Ustrzyki Górne, piesze wejście na  Połoninę  Wetlińską  do schroniska  "Chatka  Puchatka ", Wetlina,  Smerek, Dołżyca – ( w tej  miejscowości  skończymy  trasę  przejazdu  "  Dużą  Obwodnicą Bieszczadzką " ),  dalej  przejazd  drogą łącznikową  do  miejscowości  Bukowiec  –  położona  jest  na trasie  " Małej  Obwodnicy  Bieszczadzkiej ", Wołkowyja, Polańczyk. W godzinach wieczornych przyjazd do bazy zakwaterowania, obiadokolacja integracyjna, nocleg.
II dzień        Łańcut – Leżajsk

Śniadanie, wykwaterowanie i przyjazd do Soliny, spacer po zaporze wodnej, 1 g. rejs statkiem po jez. Solińskim wyjazd w kierunku Łańcuta, zwiedzanie zamku. Zamek w Łańcucie jest jedną z najpiękniejszych rezydencji arystokratycznych w Polsce. Słynie ze znakomitych wnętrz mieszkalnych oraz niezwykle interesującej kolekcji pojazdów konnych. Zespół pałacowy otacza stary, malowniczy park w stylu angielskim, w którym wznoszą się liczne pawilony i zabudowania gospodarcze, ściśle niegdyś związane z codziennym życiem łańcuckiej rezydencji.
Przyjazd do Leżajska, krótkie zwiedzanie Klasztoru Bernardynów, którego fundatorem był Łukasz Opaliński. Klasztor słynie z przepięknego brzmienia organów zbudowanych w 1693r oraz zachwycających oko XVII w dzieł snycerzy: stalle, obramowania drzwi czy też główny ołtarz. Następnie wyjazd w drogę powrotną, po trasie późny obiad. Zakończenie wycieczki w godz. nocnych.


Świadczenia zawarte w cenie:

  1. Nocleg w hotelu Salamandra lub okolicach, pok. 2-3 os. z pełnym węzłem sanitarnym
  2. Opieka pilota.
  3. Bilety wstępów: BPN, Myczkowce CE, rejs statkiem,zapora w Solinie Zamek, stajnie, wozownie, oranżeria, storczykarnia w Łańcucie, datek Klasztor w Leżajsku
  4. Wyżywienie: 1 śniadanie, 1 obiadokolacja integracyjna, 1 obiad w drodze powrotnej
  5. Usługi przewodnickie (Bieszczady, Łańcut)
  6. Ubezpieczenie (NNW (5000/2500,- PLN)
  7. Transport autokarem o podwyższonym standardzie (video, wc, mini bar, klimatyzacja)

Uwaga: kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie.
Terminy: do uzgodnienia.
Cena: uzależniona od terminu i ilości osób w grupie.
W celu ustalenia szczegółów serdecznie zapraszamy do siedziby biura.