WIEDEŃ – PRAGA 3 dni

 
I dzień

Wyjazd z miejsca podstawienia autokaru w godz. popołudniowych w kierunku Czech, przekroczenie granicy w Cieszynie, przejazd nocny non-stop do Wiednia.

II dzień  Wiedeń

Przyjazd do Wiednia (godz. 9.00), zwiedzanie Wiednia centrum Wiednia, objazd Ringiem. Spacer z pilotem po Starym Mieście począwszy od neogotyckiego Ratusza pod Parlamentem do Hofburgu – zimowej rezydencji Habsburgów oraz pod pomnik Marii Teresy stojący między budynkami Muzeum Sztuk Pięknych i Muzeum Przyrodniczego. Kontynuujemy spacer ulicą Ringstrasse pod budynek Opery, a następnie jedną z najelegantszych ulic Wiednia – Kartnerstrasse do późnogotyckiej Katedry św. Stefana. Przejazd pod kompleks pałacowo – ogrodowy Schonbrunn – spacer po parku ( styl francuski, liczne rzeźby) , przejście na Wzgórze Gloriette. Około 16.00 wyjazd w kierunku Pragi. Przyjazd do hotelu w godzinach późno wieczornych, kolacja i nocleg w hotelu.

III dzień  Praga

Śniadanie, po śniadaniu zwiedzanie Pragi: Kompleks Hradczan (zamek praski, Złota Uliczka, Katedra Św. Wita), Kościół Św. Jerzego, Loretta, Mała Strana, Kościół Strachowski, Vaclavski Nemesti, Wyszehrad, Teatr Narodowy, Uniwersytet Karola. Godzina 17.00 wyjazd w drogę powrotną do Polski.
Powrót do Ełku w godzinach nocnych.

Świadczenia zawarte w cenie:

 

  1. transport zachodnim autokarem klasy LUX (kliamtyzacja, barek, WC, video),
  2. nocleg w hotelu 3* w Pradze, pokoje 2 osobowe z łazienkami,
  3. wyżywienie: 1 śniadanie, 1 obiadokolacja,
  4. ubezpieczenie (KL, NNW, bagaż),
  5. opieka licencjonowanego pilota – przewodnika,

Terminy: do uzgodnienia
Cena: uzależniona od terminu i ilości osób w grupie

Świadczenia nie zawarte w cenie:

- bilety wstępu do zwiedzanych obiektów (ok. 15 Euro +  250 Koron)

W celu ustalenia szczegółów serdecznie zapraszamy do siedziby biura.